ГК "Плай" ГК "Плай" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play"

ГК "Плай"
Львівська обл.
Сколівський район
с. Плав'є;
тел.: +38 (03251) 3-52-71
Vkarpatah@ukr.net
Служба довідки
Тел: +38 (03251) 35-162
Бухгалтерія
Тел/факс:
+38 (03251) 35-161,
+38 (03251) 35-270
СПА-Центр «Шафран»
Тел/факс:
 +38 (03251) 35-163
Готель «Плай»
Тел/факс:
+38 (03251) 35-164
Готель
 «Плай» біля шосе
Тел/факс:
+38 (03251) 35-271
Координати:
48 ° 54'6''N, 23 ° 17'43''E

Погода в Украине

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 241

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0Системи охолодження


Плай гірськолижний

   

Управління системами засніження

 

Одним з важливих моментів при виборі обладнання для системи засніження є вибір типу управління, тому що від цього значною мірою залежатимуть подальші експлуатаційні витрати.

 

Опис роботи та переваги автоматичних систем:

 

Інформація про погодні умови навколишнього середовища (вологість, температура, швидкість і напрямок вітру) надходить у вигляді стандартного аналогового або цифрового сигналу на систему управління. Система автоматизації проводить оцінку погодних умов і автоматично (без участі оператора) регулює технологічні параметри процесу виробництва снігу. Оператор, при бажанні, також може з допомогою комп'ютера задавати робочі параметри процесу. Автоматичне керування дозволяє значно знизити витрати на перекачування води та повітря (не потрібно зайвих витрат на перекачування надлишків) і на обслуговування системи. Значно скорочується час, необхідний для налаштування системи, оскільки час відгуку компонентів системи складає всього лише долі секунди. При цьому ефективність автоматичних систем з внутрішнім змішуванням та вентиляторних систем зростає на 30-50% в порівнянні з ручними системами.

 

Для систем із зовнішнім змішуванням збільшення ефективності незначно, оскільки такі системи не вимагають постійних регулювань. При різких змінах погодних умов буває необхідним перейти з засніження одній площі на іншу. Програмне забезпечення дозволяє оператору з легкістю сконцентруватися на таких завданнях, в той час як адаптація до погодних умов забезпечується самою системою. Система управління автоматично регулює тиск води для адаптації системи засніження до погодних умов. Більше того, автоматика повітряних компресорів регулює тиск у повітряній лінії і при необхідності розподіляє навантаження між компресорами, а також включає / вимикає їх залежно від потреби системи в повітрі. Програмне забезпечення дозволяє здійснювати безперервний моніторинг параметрів процесу (температура води, витрати / тиску води та повітря).

 

Запуск систем з ручним управлінням займає від одного до чотирьох годин, а вимикання від одного до трьох годин. На початку сезону проміжки часу, протягом яких можливо проводити якісний сніг, становлять від 6-ти до 8-ми годин. Запуск та вимкнення автоматичних систем відбувається за сім-п'ятнадцять хвилин. Автоматичні системи в безперервному режимі стежать за якістю виробленого снігу шляхом безперервної підстроювання робочих параметрів снігогенератори. Ручні ж системи вимагають контролю і настройки кваліфікованим персоналом безпосередньо на місці установки снігогенератори в разі зміни погодних умов, що негативно позначається на якості снігу і підвищує його собівартість. Приріст оперативної ефективності систем засніження в порівнянні з ручними системами становить 40-60%.

 

Надійність і безпека систем є визначальними факторами при виборі типу управління, оскільки в системах використовуються дуже високі тиску води і повітря. Правильно встановлена ??система автоматики дозволяє контролювати ці параметри без втручання оператора в роботу потенційно небезпечних елементів систем. Система миттєвого оповіщення про позаштатних ситуаціях і стан обладнання дозволяє оператору без зволікання скорегувати роботу системи.

 

Нарешті, системи автоматики створюють архівні файли-звіти про всі аспекти процесу снегогенераціі (витрачена електроенергія, спожиті водні ресурси, кількість і якість виробленого снігу, а також економічні аналізи).


 

Поиск

Календарь

«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архив записей

Рекомендуємо

Продається!
Земельна ділянка
47 соток
погода Плай ][ ГК Плай ][ отдых Плай ][ курорт Плайя ][ лыжи Плай ][ зимой Плай ][ горнолыжный Плай ][ комплекс Плай ][ Веб камера Плай ][ Подъемники Плай ][ Плай во Львове ] человек Плай ] фото и видео Плай ] трассы Плай ] выдержки Плай ] трансфер Плай ] сноуборд Плай [ ресторан Плай [ Как доехать Плай [ отеле Плай [ парковка Плай [ стоимость Плай [ цены Плай

Погода в Украине