ГК "Плай" ГК "Плай" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play"

ГК "Плай"
Львівська обл.
Сколівський район
с. Плав'є;
тел.: +38 (03251) 3-52-71
Vkarpatah@ukr.net
Служба довідки
Тел: +38 (03251) 35-162
Бухгалтерія
Тел/факс:
+38 (03251) 35-161,
+38 (03251) 35-270
СПА-Центр «Шафран»
Тел/факс:
 +38 (03251) 35-163
Готель «Плай»
Тел/факс:
+38 (03251) 35-164
Готель
 «Плай» біля шосе
Тел/факс:
+38 (03251) 35-271
Координати:
48 ° 54'6''N, 23 ° 17'43''E

Погода в Украине

Наш опрос

Як Вам Плай
Всего ответов: 331

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0ПРАВИЛА FIS


Плай гірськолижний

   

ПРАВИЛА FIS

1. Бути уважним до інших лижникам.

Гірськолижник або сноубордист повинен поводитися на схилі так, щоб не загрожувати безпеки й не заподіювати шкоди іншим людям, що знаходяться на трасі.

 

2. Контролювати швидкість і спосо руху.

І те й інше повинне відповідати можливостям і навичкам гірськолижника або сноубордиста, рельєфу мастності, стану снігу й погодних умов, а також щільності руху на схилі. Як правило, всі нещасні випадки на схилі є наслідком занадто високої швидкості, неконтрольованого руху або ж недоліку уваги. Катається завжди долженіметь можливість зупинитися або звільнити дорогу в межах видимості. У плоо переглядаються місцях і на ділянках з інтенсивним рухом необхідно їхати повільно, особливо на краю або наприкінці траси, а також у зоні підйомників.

 

3. Правильно вибрати траєкторію руху

Рухомий ззаду повинен вибрати траєкторію свого руху таким чином, щоб не наражати на небезпеку знаходяться попереду (нижче по схилу) людей. У гірських лижах і сноуборді кожен може рухатися відповідно до власних смаків доти, поки він дотримує правила, залишає іншим досить вільного місця й стежить за відповідність своїх навичок поточної ситуації. Перевагою володіє знаходиться попереду. Рухомий ззаду зобов'язаний дотримуватися дистанції, достатню для будь-яких маневрів що їде попереду.

 

4. Обгін.

Обганяти дозволяється ліворуч і праворуч, зверху і знизу, але завжди дотримуючи дистанцію, що залишає обганяє лижникові достатньо місця для будь-яких маневрів. Протягом усього обгону що обганяє відповідає за те, щоб не створити перешкод що обганяється. Це відноситься також і до об'їзду нерухомо вартих на трасі людей.

 

5. Початок і продовження руху.

Кожен початківець двіеніе по трасі або продовжує його після зупинки зобов'язаний подивитися вгору і вниз, щоб переконатися в тому, що він може зробити це, не наражаючи на небезпеку себе та оточуючих. Досвід показує, що саме початок і продовження руху рухи найчастіше є безпосередніми причинами нещасних випадків. Тому вкрай важливо, щоб початківець рух гармонійно й без небезпеки для себе та оточуючих вписався в потік руху по трасі. Коли він починає рух, нехай навіть повільно, відповідно до правила 3 ??він має перевагу перед рухомими швидше і наближаються до нього зверху або знизу.

 

6. Зупинка.

Слід уникати зупинок у вузьких чи погано переглядаються місцях без крайньої на те необхідності. У випадку падіння в такому місці неободимо якнайшвидше звільнити його. Скрізь, крім широких схилів, гірськолижник повинен зупинятися й стояти тільки на краю траси. Вузькі ділянки, а також відрізки з поганою видимістю, безперечно, повинні залишатися вільними.

 

7. Підйом і спуск.

Піднімається або спускається пішки по схилу зобов'язаний використовувати тільки край траси. Рух проти загального напрямку створює додаткові несподівані перешкоди для спскающіхся по трасі. Крім того, сліди псують поверхня схилу, що нерідко піддає катаються небезпеки.

 

8. Увага до знаків.

Слід уважно стежити за знаками і маркуванням трас. Згідно труднощі, гірськолижні траси діляться на "чорні", "червоні", "сині" і "зелені". На трасах можуть бути встановлені інформаційні, попереджуючі й заборонні знаки. Якщо траса закрита, це повинне служити безпосередньою вказівкою на небезпеку. Гірськолижник повинен усвідомлювати, що ці запобіжні заходи прийняті в його інтересах.

   

Поиск

Календарь

«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архив записей

Рекомендуємо

Продається!
Земельна ділянка
47 соток
погода Плай ][ ГК Плай ][ отдых Плай ][ курорт Плайя ][ лыжи Плай ][ зимой Плай ][ горнолыжный Плай ][ комплекс Плай ][ Веб камера Плай ][ Подъемники Плай ][ Плай во Львове ] человек Плай ] фото и видео Плай ] трассы Плай ] выдержки Плай ] трансфер Плай ] сноуборд Плай [ ресторан Плай [ Как доехать Плай [ отеле Плай [ парковка Плай [ стоимость Плай [ цены Плай

Погода в Украине