ГК "Плай" ГК "Плай" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play"

ГК "Плай"
Львівська обл.
Сколівський район
с. Плав'є;
тел.: +38 (03251) 3-52-71
Vkarpatah@ukr.net
Служба довідки
Тел: +38 (03251) 35-162
Бухгалтерія
Тел/факс:
+38 (03251) 35-161,
+38 (03251) 35-270
СПА-Центр «Шафран»
Тел/факс:
 +38 (03251) 35-163
Готель «Плай»
Тел/факс:
+38 (03251) 35-164
Готель
 «Плай» біля шосе
Тел/факс:
+38 (03251) 35-271
Координати:
48 ° 54'6''N, 23 ° 17'43''E

Погода в Украине

Наш опрос

Як часто ви на Плаю
Всего ответов: 320

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0Перші враження про лижі майбутнього року.


Плай гірськолижний

   

Перші враження про лижі майбутнього року.

Хто небудь знає, що це таке - FreeRide BackCountry NewSchool?
Це Rossignol Scratch BC
Ростовка - 182 см
Вимірювання - 122-90-115 мм
Радіус бічного вирізу 21,3 м
Вага 2070 грам
TwinTip 45 мм


На автомобільних (насправді, звичайно, не тільки на автомобільних) виставках існує таке поняття, як шоу-стоппер. Якийсь автомобіль з супердизайном, іншими словами - експонат, на якому обов'язково затримається погляд відвідувача. Так ось, нові лижі Scratch BC - це саме шоу-стопер. Причому інтерес вони викликали абсолютно у всіх категорій катається публіки, включаючи навіть таку зарозумілу частину народонаселення схилів Хібін в останній тиждень березня, як спортсмени. Широкі, з яскраво вираженими twin-tip (п'ята піднята на 45 мм!), Чорні з вогненно-оранжевими бічними ребрами, скошеними під кутом 30 градусів, і такого ж кольору силуетом оголеної жінки: Зовні нічого подібного ще не було. Виняток - торішні Salomon Pocket Rocket, але у них не такий агресивний дизайн і не так високо задерта п'ята. Для кого ці помітні BC-шки призначені? Складне питання з неоднозначним відповіддю. Справа в тому, що кататися на них зможе і майже новачок - настільки легко вони управляються. Але от навіщо вони йому? Коротше - про все по порядку.

Коли мені випала нагода отримати BC-шки на тиждень - для березневого катання в Кіровську - я, м'яко кажучи, завагався. Ну посудіть самі: лижі з талією в 90 мм - а їхати на практично постійно укатані, місцями з буграми, схили Айкуайвенчорр - і що на них там робити? Але все виявилося не так вже страшно. Точніше - зовсім не страшно. Ще точніше - все виявилося просто супер.


На малій швидкості BC-шки не представляють із себе нічого незвичайного: дуже передбачувані лижі, хіба що трохи важкуваті в упакованому вітром снігу, а на жорсткому, буграх або м'якому розкатаному схилах - лижі як лижі. Ну широкуваті вони трохи, перші пару спусків це незвично, особливо на твердому - постукують один про одного з <дерев'яним> звуком. Розкачати, трохи додаю швидкості, і - все ще з недовірою, придивляючись - роблю ще пару спусків. Лижі в міру реагують на зміну стану снігу, непогано проковтують невеликі горби (Чегетскіх <березневих> метроворостих зустрінуте не було), прекрасно себе ведуть в вітровому <паку> і на невеликих вітрових застругах. Дуже м'яко йдуть по тоненькому (сантиметрів 10, не більше) шару цілини в кулуарах. Ага, ось і перша несподіванка: завдяки високо піднятою п'яті, BC-шки настільки легко йдуть спиною вперед, що просто-таки провокують на хуліганнічанье - вертушки та інше, навіть в неглибокій цілині з незрозуміло-ніж під нею - то горбок, то западина. Поруч періодично падають, зариваючись, володарі <класики> і вузьких карвов: цілина подекуди змінюється жорсткими <задутому> буграми, між якими - щільно упакований вітром сніг. BC-шкам подібні сюрпризи <по барабану> - невимушено кручусь в кулуари, заїжджаю в більш глибоку, та ще й розбиту цілину, яка збереглася між низькорослими карельськими берізками по краях кулуарів - абсолютна маневреність і передбачуваність.


Залазять на відносно крутий шматочок прямо над нижніми станціями <північних> підйомників - там розбитий сніг, горби, подекуди стирчать гілки берізок - мало хто по такому катається: BC-шки легко дозволяють йти короткими крутими поворотами з широким <перебросом> п'ят, то є маневреність у них хороша. Повторюю спуск, намагаюся перейти на короткі - але вже без стрибків - повороти - і лижі легко дозволяють це теж. Наступний спуск - по вже трохи розчищеної спортивної трасі - там тренування закінчилася, і можна спробувати, як BC-шки тримають дугу на жорсткому. Починаю спуск по м'якому розкатаному схилу. Широке ведення, велика розніжка, кидок корпусу вперед-всередину: Поїхали! Карвая по м'якому снігу, майже як мої екстремальні карви, хоча радіус відрізняється більше, ніж у півтора рази. Забавно! Виїжджаю на жорстку спортивну трасу, а їм плювати - та-ж хватка кантів, що і на м'якому. Але ось на жорстких горбах в різаною дузі трусить відчутніше, ніж на м'якому, хоча контроль над лижами абсолютно не втрачено. Особливо приємно переходити з жорсткого на м'який розбитий схил і назад - як йшла дуга чиста, так і йде, нічого робити не треба: стійку міняти не треба, ноги ширше-вже переставляти не треба, коригувати баланс в поперечному напрямку через зміну швидкості теж не треба, оскільки швидкість абсолютно не змінюється через зміну стану снігу.


Підвищую швидкість спуску, збільшую радіус поворотів - ось воно! Відчулося, що саме для цього і призначені BC-шки. Щільний вітрової пак, перемежовується з жорсткими верхівками горбів на високій швидкості перетворюється в однорідний схил, по якому лижі йдуть дуже стабільно, а перемелений свіжий сніг товщиною всього сантиметрів в 10 - в щільний покрив, на якому лижі слухняні мало не думки - просто зміни ритм і повороти змінять радіус, але будуть малюватися настільки ж слухняно. Спочатку, поки ще не звик до швидкості, навіть з'являється думка: <а чи не занадто швидко я їду?>. Потім вона пропадає, оскільки розумієш, що межі для цих лиж немає. Напевно, межа і є, але він, принаймні, знаходиться далі, ніж у лижника. Потрібна тільки висока швидкість, причому незалежно від того, який сніг - м'який, жорсткий, глибокий, незайманий, рубаний і який схил - крутий або пологий - і незалежно від типу поворотів - з прослизанням або чисті різані. На високій швидкості ці лижі дозволяють робити все, причому з однаковою легкістю. Про ці лижах можна сказати, що <чим гірше стан снігу і схилу і чим вище швидкість - тим краще почуваєшся на BC-шках>. Правда, ці широченні лижі ріжуть дуги на твердому підготовленому схилі не гірше спеціально для цього призначених аматорських моделей.


А потім ... Потім був "25 км" - схили недалеко від Кіровська. Малолюдні, крутіше, ніж в Кіровську, а головне - зі збереженою вздовж другої черги, нехай і розбитою, цілиною, в якій ці широченні монстри просто-напросто парили: плавний поворот, другий, третій, і знову наверх - за годину ми там набрали близько 1700 метрів перепаду висот (за наручним альтиметр) ... А ще потім були південний комплекс з новенькими "Татрапомовскімі" підйомниками з накопичувачами і світлофорами. А головне - з широченними пологими схилами, на яких теж можна було побігати досхочу, вирізаючи великі, на всю ширину схилу, чисті дуги.

Потім, в Москві, я нарешті дістався до каталогу Rossignol наступного сезону, і ... з'ясувалася ще одна несподіванка. Виявилося, що Scratch зроблені конструктором сноубордів з використанням базових технологій, характерних для сноубордів: перша з них - конструкція сердечника - потрійний гібридний, що складається з трьох різних структур, включаючи дерево і мікростільники, ще одна - нахил бічних ребер на 30 градусів до поверхні снігу. Відповідно, ці лижі - продукт еволюції сноубордів. Я раніше на сноуборди уваги не звертав. Але якщо вони всі такі-ж класні, як і ці лижі, то варто задуматися ...

Офігенна лижі для наших гір, молодих лижників та їх батьків. Наших гір - тому, що в наших горах ратраки зустрічаються набагато рідше, ніж свіжий сніг. А Rossignol Scratch BC - супер-вибір для

внетрассового катання і для непідготовлених трас. Для молодих лижників - тому, що вони ходять набагато швидше за своїх Родак, та й схили вибирають поекстремальнее. Ще одне: катаються молоді лижники, як правило, не так технічно і акуратно як їх батьки, а ці лижі помилки прощають просто відмінно. Для батьків молодих лижників - тому, що на цих лижах вони зможуть "зробити" своїх дітей на будь-якому схилі (правда, якщо діти будуть на інших лижах ...). Правда: про-фі-ги-тель-ни-е лижі. Але є і одна дуже серйозна застереження: на цих лижах кататися погано вже просто не можна, адже на їх власника завжди буде звернено пильну увагу, де б він не знаходився. Так що звикайте бути в центрі уваги і ... вчитеся добре кататися!

Поиск

Календарь

«  Сентябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архив записей

Рекомендуємо

Продається!
Земельна ділянка
47 соток
погода Плай ][ ГК Плай ][ отдых Плай ][ курорт Плайя ][ лыжи Плай ][ зимой Плай ][ горнолыжный Плай ][ комплекс Плай ][ Веб камера Плай ][ Подъемники Плай ][ Плай во Львове ] человек Плай ] фото и видео Плай ] трассы Плай ] выдержки Плай ] трансфер Плай ] сноуборд Плай [ ресторан Плай [ Как доехать Плай [ отеле Плай [ парковка Плай [ стоимость Плай [ цены Плай

Погода в Украине