ГК "Плай" ГК "Плай" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play"

ГК "Плай"
Львівська обл.
Сколівський район
с. Плав'є;
тел.: +38 (03251) 3-52-71
Vkarpatah@ukr.net
Служба довідки
Тел: +38 (03251) 35-162
Бухгалтерія
Тел/факс:
+38 (03251) 35-161,
+38 (03251) 35-270
СПА-Центр «Шафран»
Тел/факс:
 +38 (03251) 35-163
Готель «Плай»
Тел/факс:
+38 (03251) 35-164
Готель
 «Плай» біля шосе
Тел/факс:
+38 (03251) 35-271
Координати:
48 ° 54'6''N, 23 ° 17'43''E

Погода в Украине

Наш опрос

Як Вам Плай
Всего ответов: 331

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0



Катання плугом. Траверс. Частина 1.


Плай гірськолижний

   

Катання плугом. Траверс. Частина 1.

Для цього виду катання Вам знадобиться згадати один з основних елементів гірськолижної техніки - стійку. Коліна зігніть сильніше і натисніть гомілкою на черевик. Зігніться в поясі і трохи округлите плечі. Витягніть руки вперед, при цьому лікті повинні дивитися не в сторони, а вниз. Опустіть злегка голову, але дивіться ЗАВЖДИ ВПЕРЕД, а не під ноги. Якщо ваші плечі, коліна і шкарпетки стоп знаходяться на одній осі, значить стійка правильна. А це запорука успішного катання на схилах - без втрати рівноваги і падінь.

Поки звичайна стійка не стане для вас природною, частіше перевіряйте себе: коліна - зігнуті, плечі - округлені, руки - вперед. Варто запам'ятати два простих правила: «витягнути руки вперед» і «натиснути сильніше на черевик». Чітко виконуючи ці прийоми, ви зможете швидко привести себе в положення рівноваги.

ПЛУГ

Це один з найпоширеніших і часто використовуваних прийомів їзди. Він застосовується всіма - і початківцями та професіоналами (правда виключно для гальмування в кінці траси). А використовується як на пологому схилі, так і на крутому.

Отже, техніка руху така: з положення стійки задавити вперед черевики, розведіть ширше задні кінці лиж і прибирайте палиці. Поїхали. Залежно від того, з якою силою ви тиснете на черевики і, відповідно, на внутрішні канти лиж, ви можете регулювати свою швидкість. Є ще одна закономірність - чим ширше ви розвели п'яти, тим більший кут утворюється між лижами і тим менше швидкість. Відчувши себе досить впевнено після таких вправ, спробуйте «пограти» плугом, тобто кілька разів за спуск міняйте тиск на лижі і кут лиж. Відпрацювавши ці навички, ви відчуєте, що можете контролювати швидкість.

Траверс (косою спуск)

Косий спуск ще називають траверсом. Він корисний як підготовче вправу до повороту або якщо вам просто потрібно перетнути схил від одного краю до іншого.

Техніка виконання цього прийоми виглядає так: Прийміть звичайну стійку, поставивши лижі поперек схилу. Зробіть невелику разножку, висунувши верхню по схилу лижу на полстопи вперед. Попутно зауважу, що така позиція повинна стати для вас сама собою зрозумілою, оскільки вона необхідна при виконанні поворотів, будь-якого роду Юзов, траверсів і навіть прямих спусків. Ваша нижня лижа стоїть на внутрішньому канті, а верхня - на зовнішньому. У гірських лижах майже завжди «робочим» є саме внутрішній кант лижі. Чим більше на нього тиск - тим сильніше його зчеплення зі снігом і тим чіткіше лижа робить поворот.

Відштовхніться палицями і почніть рух поперек схилу. Швидкість можна контролювати, посилюючи або зменшуючи тиск на нижню лижу. Якщо схил некрутий і м'який, то для утримання потрібного зусилля на лижу вам цілком буде досить тиску, що чиниться у Вашу нормальної стійки. На жорсткому ж або крижаному і крутому схилі цього зусилля вам не вистачить. Тому сильніше задавити нижнє коліно до схилу; якщо і це не допоможе, і ви все одно зісковзує вниз по схилу, то підніміть верхню ногу. Це забезпечить перехід додаткової ваги на нижню лижу.

Використовуючи всі ці прийоми, ви легко навчитеся контролювати швидкість і кут руху. Чим більше ви «відпускаєте» лижі, тим швидше їдете.

Потренуйтеся в траверсах, перетинаючи схили від одного краю до іншого. Наприкінці траверса спробуйте зупинитися, дуже сильно натиснувши на внутрішній кант нижньої лижі і використавши палиці для упору. Зупинившись, розверніться в інший бік - так, щоб схил знову був перед вами.

Таким чином, зробіть кілька траверсів, намагаючись міняти тиск на кант, кут і швидкість вашого спуску, поки не дійдете до низу. Зробіть кілька таких спусків, поки не відчуєте себе «віртуозом траверса».

   

Поиск

Календарь

«  Март 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архив записей

Рекомендуємо

Продається!
Земельна ділянка
47 соток




погода Плай ][ ГК Плай ][ отдых Плай ][ курорт Плайя ][ лыжи Плай ][ зимой Плай ][ горнолыжный Плай ][ комплекс Плай ][ Веб камера Плай ][ Подъемники Плай ][ Плай во Львове ] человек Плай ] фото и видео Плай ] трассы Плай ] выдержки Плай ] трансфер Плай ] сноуборд Плай [ ресторан Плай [ Как доехать Плай [ отеле Плай [ парковка Плай [ стоимость Плай [ цены Плай

Погода в Украине