ГК "Плай" ГК "Плай" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play"

ГК "Плай"
Львівська обл.
Сколівський район
с. Плав'є;
тел.: +38 (03251) 3-52-71
Vkarpatah@ukr.net
Служба довідки
Тел: +38 (03251) 35-162
Бухгалтерія
Тел/факс:
+38 (03251) 35-161,
+38 (03251) 35-270
СПА-Центр «Шафран»
Тел/факс:
 +38 (03251) 35-163
Готель «Плай»
Тел/факс:
+38 (03251) 35-164
Готель
 «Плай» біля шосе
Тел/факс:
+38 (03251) 35-271
Координати:
48 ° 54'6''N, 23 ° 17'43''E

Погода в Украине

Наш опрос

Як Вам Плай
Всего ответов: 331

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0



Трохи про пейнтбол


Плай гірськолижний

Трохи про пейнтбол

ПейнтболПейнтбол (від англійського Paintball кулька з фарбою) це гра, це відпочинок, це адреналін, це спорт, це розвага, хобі, частина життя і багато іншого. У пейнтболі немає зброї і куль, але є спеціальні пристрої маркери і желатинові кульку. При попаданні в гравця кулька розбивається і залишає яскраву пляму. Кульки з фарбою екологічно чисті: рослинна фарба легко змивається водою з одягу, желатинова оболонка розчиняється. На смак фарба не дуже (кислувато).

Пейнтбол є динамічною видовищної грою. Проводяться змагання, включаючи міжнародні. Пейнтбол - спеціалізована підготовка. Це гілка розвитку пейнтболу відома в меншому ступені. І, тим не менш, історично це найбільш древня іпостась гри. Використовувався Пейнтбол для підготовки спеціальних військових підрозділів багатьма арміями світу. Використовується він і зараз, як охоронними, так і державними силовими структурами. Схожість гри з реальної бойової ситуацією досягти дуже легко. Для цього існують всі передумови. Розуміння один одного в умовах реальної стресовій ситуації відпрацьовується з допомогою її моделювання на пейнтбольному полі, це дає без заподіяння фізичної шкоди повне взаєморозуміння між членами групи, без якого неможливо здійснення складної та небезпечної роботи в реальному житті.

У спортивний ж пейнтбол грають на стадіонах, відкритих полях із залученням глядачів та вболівальників - все як годиться. Залежно від типу поля спортивний пейнтбол поділяється на:

Спідбол, де в якості укриттів використовуються щити або автомобільні покришки
Гіпербол, з укриттями з пластикових труб промислових
СУПЕЙРБОЛ, з майданчиком з надувних конструкцій різних розмірів, зшитих виключно для пейнтболу

Історія пейнтболу

За офіційною версією історія сучасного пейнтболу почалася порівняно недавно - близько 25 років тому. У 1981 році в США компанія ентузіастів (серед яких були Чарльз Генс, Хейс Ноель і Роберт Гарнсі, що вважаються засновниками сучасного пейнтболу), купивши кілька фермерських маркерів для позначки худоби, вирішили пограти у війну. Метою було захоплення прапора, а стрілянина велася кульками з масляною фарбою. Гра викликала великий інтерес, і вже менш ніж через рік в Рочестері (Нью-Йорк) було відкрито перше ігрове поле. Пейнтбол отримав таке широке поширення і таку величезну популярність, що до кінця 80-х тільки в Штатах кількість людей, хоча б раз зіграли в пейнтбол, досягла 6 млн. чоловік.

Найперше зброю, яка була в розпорядженні "древніх" пейнтболістів, дійшло до наших часів майже без змін. За майже двадцятирічну історію гри з'явилася безліч типів і моделей маркерів: від помпових до напівавтоматичних і повністю автоматичних, заснованих на різних досягнення технічної думки.
З 1991 року почався переможний хід пейнтболу по Європі. Ігрові клуби з'являлися у Франції, Данії, Голландії, Німеччини, Австрії, Ірландії, Бельгії, Греції, Італії, Норвегії та багатьох інших країнах. На пострадянський простір гра прийшла в 1992 році. Террі Аттрідж, власник збройового магазину і глава фірми Holmbush Outdoor Games (HOG, що по-російськи звучить вельми колоритно: "Кабан"). Ця людина восени 1992 року привіз у Росію перший маркер.

Проходять під грифом "іграшки", маркери привели тоді митників в дике збудження. Їм не відразу вдалося пояснити, що це всього лише помпові "піраньї", абсолютно непридатні для того, щоб серйозно вбивати живих людей. Проте вже 7 листопада 1992 року на території, що належить пансіонату "Політ", пройшла перша гра. Террі приїхав один, наші хлопці запросили своїх друзів. Вийшло чоловік 30 гравців. Ім'я переможця встановити не вдалося. Якщо вірити розповідям - перемогли все.

У 1994 вже склалася ціла мережа клубів та асоціацій. У 1996 пейнтбол був визнаний видом спорту. Якщо перші ігри з пейнтболу (втім, тоді це заняття називалося не інакше як військові ігри або ігри на виживання) пройшли в незайманих, незайманих людиною субтропіках Північної Америки, то в даний час пейнтбольні ігрові майданчики створюються за заздалегідь затвердженим проектам і являють собою полігони , більше схожі на сюжети з нової Всесвітньої, але не такий вже мирної історії або ж сцени з стильних фільмів про це небезпечне, але цікавий час.

Правила

ПейнтболФактіческі пейнтбол є військово-спортивною грою. Своєю широкою популярністю він зобов'язаний простим і зрозумілим правилам, а так само відсутності необхідності спеціальної фізичної підготовки. Його перевага перед іншими видами спорту полягає в тому, що в ньому немає обмежень за віком, статтю та ваговій категорії. Крім того, пейнтбол сприяє розрядці і зняттю стресу і нервового напруження. Досить часто великі і не дуже компанії організовують ігри для своїх працівників з метою згуртування колективу і виявлення природних лідерів.

Пейнтбол імітує швидкі вогневі контакти, що відбуваються на обмеженому просторі. Стрільба ведеться спеціальною зброєю - маркерами, зарядженими крихкими желатиновими кульками з нетоксичної фарбою, яка легко змивається водою. Головне завдання, яке переслідує гравець або ціла команда - помітити (вразити) своїх противників за допомогою маркера.

Як правило, в пейнтбол приходять грати вже зібраними командами. Але навіть якщо людина прийшла один, він може приєднатися до компанії таких же одинаків, як він сам. Мінімальна рекомендована кількість гравців на майданчику - 6, максимальна - 14. Після прибуття в клуб з потенційними гравцями проводиться інструктаж з правил безпеки, видається камуфляжний костюм, захисний шолом, напівавтоматична рушниця і желатинові кульки з харчовим барвником. Далі компанія розбивається на дві команди і відправляється на місце майбутніх бойових дій. Ігри, як правило, проходять під наглядом судді, який стежить за дотриманням правил і порядку.

Гра може розвиватися за різними сценаріями - їх існує досить велика кількість. Найпоширеніший варіант - захоплення прапора (захопити прапор, що стоїть посеред поля і понести на свою базу; захопити прапор і поставити на базі противника (a la американський футбол); захопити прапор, що стоїть на базі противника і віднести на певну відстань). Не менш популярний сценарій "стінка на стінку", коли обидві команди намагаються вивести з гри всіх гравців команди суперника (найпростіший варіант). Практикуються також сценарії із звільненням заручників, охороною президента, салочки, "козаки-розбійники", ігри на виживання (всі проти всіх), а також багаторівневі сценарії, що включають численні різноманітні місії.

Майданчиком для гри може бути обраний лісовий масив, будова і ангар або поле, заставлені бочками, старими автомобілями, автомобільними покришками або спеціальними надувними об'єктами. Перший варіант - найпоширеніший і зручний, так як завдяки природній рослинності в лісі або лісопарку не вимагається установки додаткових укриттів.

Всю необхідну екіпіровку можна отримати напрокат в клубі. Хіба що варто завчасно подбати про зручне взуття - високі кросівки з глибоким протектором при грі в лісі чи в полі і просто високі кросівки для твердого покриття. Крім того, з метою дотримання гігієни рекомендується придбати власну маску, так як вона має найбільший безпосередній контакт з особою. Професіонали і просто особливо захоплені пейнтболом воліють грати зі своїми гвинтівками, кульками і іншим спорядженням. Це виправдано тільки в тому випадку, якщо ви плануєте грати досить часто (або у ви можете собі дозволити невиправдані розтрати), так як мало-мальськи пристойний маркер коштує не менше півтори сотні доларів (а то й більше). Багато клубів надають можливість гри з власними кулями, при цьому загальна вартість гри зменшується на суму, що дорівнює вартості кульок.

Безпека

ПейнтболМного уваги в період становлення та розвитку пейнтболу приділялася техніці і заходам безпеки. Поки в процес було залучено обмежену кількість "хворіють" новою справою гравців, безпека обходилася підручними засобами, щось на зразок промислових дерев'яних окулярів для захисту очей. Але як тільки гра вийшла за рамки "міжсобойчика", були вироблені стандарти безпеки з усією притаманною американцям докладністю. З тих пір пейнтбол вважається одним з найбезпечніших видів спорту. Але безпечний пейнтбол з точки зору статистики, а об'єктом статистики є, як відомо, середньостатистичний гравець, лише від бажання якого залежить, чи буде він виключенням з правил на цей раз.

Основне правило пейнтболу - НЕ знімати захисну маску на ігровому полі і в пристрілювальний зонах. А також не стріляйте в зайчиків, білочок, пташок, суддів і уражених гравців. Не стріляйте в супротивника з відстані менше 5 метрів. Не стріляйте у відкриті ділянки голови. При виході з поля поставте маркер на запобіжник. На полі забороняються рукопашні розбирання.

Гравець вважається ураженим, якщо:

на ньому або на будь-якій частині спорядження є пляма фарби розміром більше 5-ти рублевої монети;

гравець покинув межі поля;

гравець оголосив себе ураженим;

гравця оголосив ураженим суддя.

Ви підписуєте угоду - вейвер і отримуєте захисну маску і маркер. Вибираєте сценарій гри, діліться на команди, засинаєте кулі і вперед.

Розвиток

ПейнтболПрошло час, вже виросли і навіть постаріли ті, хто першими спробували себе на місці коні і назвали це задоволення пейнтболом. Багато що змінилося в пейнтболі буквально у всіх аспектах з тих пір, як пейнтбол перетворився на спорт, став елементом індустрії розваг, відпочинку, методом тактичної тренування служб безпеки і спецпідрозділів.

Досвід показує, що в Росії все більше і більше людей віддають перевагу саме такому відпочинку. Все більшу популярність отримує Пейнтбол, як засіб корпоративного відпочинку, який крім простого відпочинку можна без зайвих фінансових витрат перетворити на серйозну і постійну роботу з персоналом компанії, поєднуючи і відпочинок і роботу з колективом. До того ж Пейнтбол-розвага дозволяє виплеснути негативну енергію, отримати заряд позитивних емоцій, і з користю провести час.

На сьогоднішній день у світі не проходить тижня, щоб не проходило більш-менш великого змагання з пейнтболу. Розвиток пейнтбола в Росії просувається зі скрипом. Тільки в цьому році була створена Російська Федерація пейнтболу. Вийшов 10-й номер журналу "Пейнтбол", проводяться крупні і дрібні змагання. З 2001 року стали проводитися дитячо-юнацькі змагання. Статистика вражає - 9 млн. чоловік у всьому світі грають в Пейнтбол з тією або іншою періодичністю.

Поиск

Календарь

«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архив записей

Рекомендуємо

Продається!
Земельна ділянка
47 соток




погода Плай ][ ГК Плай ][ отдых Плай ][ курорт Плайя ][ лыжи Плай ][ зимой Плай ][ горнолыжный Плай ][ комплекс Плай ][ Веб камера Плай ][ Подъемники Плай ][ Плай во Львове ] человек Плай ] фото и видео Плай ] трассы Плай ] выдержки Плай ] трансфер Плай ] сноуборд Плай [ ресторан Плай [ Как доехать Плай [ отеле Плай [ парковка Плай [ стоимость Плай [ цены Плай

Погода в Украине