ГК "Плай" ГК "Плай" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play"


Зареєструйтесь, щоб залишити повідомлення на форумі. Після реєстрації з правого боку будуть кнопки добавлення повідомлень.
Зарегистрируйтесь, чтобы оставить сообщение на форуме. После регистрации с правой стороны будут кнопки добавления сообщений.
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]


  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум Плай » Гірськолижний Комплекс "Плай" » Відгуки про ГК "Плай" за 2007-2010 р. » Гірськолижний Комплекс Плай (Відгуки за минулі роки катання.)
Гірськолижний Комплекс Плай
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 11:37 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Відгуки за минулі роки катання.

Прикрепления: 5262316.jpg (28.1 Kb)
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:31 | Сообщение # 61
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

супер супер))мені дуже сподобалось....там прікольно)))))їдьте не пожалієте))))
і справді..У вихідні дні тут великі черги на прокат, до квиткових кас, на підйомники
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:31 | Сообщение # 62
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

очень понравилось,теперь только в ПЛАЙ!=)
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:31 | Сообщение # 63
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Номера на плай немаю, але знаю шо підйом коштує 20 грн, і там ше є безлімки по 220 грн
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:31 | Сообщение # 64
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

можете дати номера телефонів "Плай"? Мій шеф хоче їхати на новий рік з сім"єю, хоче всю інформацію про базу:( поможіть, плз, можливо знаєте вартість підйомників, проживання, прокату спорядження, буду дуже вдячна!
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:32 | Сообщение # 65
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Прикольний курортик,2 рік возимо туристів туди на автобусі,вигідний по відвіданню,траса супер ,близько до Львова,бажаючим відвідати прошу звертатись
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:33 | Сообщение # 66
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

цікаве місце для проведення вихідних.недалеко від львова можливість навчитись катанню для дітей це саме те що треба дити в захваті.планую сімею їздити і далі .
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:33 | Сообщение # 67
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

в конце февраля отдыхал с семьей в Славске и ездил кататься на лыжах на Плай . Всем рекомендую. много восторга и приятных впечатлений. СУПЕР!!!
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:33 | Сообщение # 68
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Класно але дуже багато людей
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:35 | Сообщение # 69
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Мені чомусь здається що попередні "гості" - конкуренти "Плая", при чому недобросовісні. На місці адміністрації вилучив би коментарі, які АБСОЛЮТНО не відповідають дійсності. Катався там тиждень тому в ВИХІДНИЙ день. Черг на підйомники - "нуль", чи то пак приїхав, через хвилину-дві вже сидиш у кріслі. Ціни в ОБОХ кафе на горі дуже навіть прийнятні: суп - 15-20грн, глінтвейн - 8 грн, м'ясо - 20-25грн і так далі. Черг в кафе також немає. Працювало тиждень тому ДВІ траси і через пару днів повинні були відкриватися ще дві. Гармат на горі по відчуттю штук 30-40. Безлад на підйомнику бачив тільки один раз - впіймали зайця і тут же висадили. Ніяких падінь з крісел і іншого. Аррестори підйомника були але рідко і максимум на двадцять секунд. За день без проблем зробив П'ЯТНАДЦЯТЬ підйомів, реально - до 20ти. Оренда лиж - 70грн/день - дуже осудності. Лижі майже нові, черевики - відмінні. На парковці ТРИ паркувальника, які розводять автомобілі, показують місця і тд, парковка ессно безкоштовна. З негативу можу тільки виділити високу вартість підйомника - 150грн за 10 підйомів, а також готелю - ВІД 500грн за номер (адміністрації варто було б поміняти інфу на сайті).
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:36 | Сообщение # 70
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Їздили в Плай 16 січня.
З радісного: дійсно, добре організований сервіс + "дюссельдорфовскіе" підйомники, ратрак і джіпчік швидкого реагування для ПП. Є парковка, вона досить велика - і дорогу до станції посипають-розчищають, і навіть є паркувальники)). Але якщо ви без машини - дійсно, знизу доведеться топати метрів 300-400. Є дві закусочних - на самій горі і внизу біля підйомників, + внизу прокат з хорошим вибором (як для України-так взагалі відмінна), причому з лиж хлопчики в прокаті цілком дають хороші рекомендації. Правда, борди там всім у дивину й доводиться командувати з налаштування самостійно - але все гранично ввічливі і готові допомогти). Працюють два 4хкресельних підйомника, черг немає, хоча народу дійсно багато. Час работат з 9 до 17:00. Черга до каси була 5-6 чол, але рухалася швидко. Правда, в 10 ранку вже була черга в прокат - але, по-перше, можна домовитися з вечора, а по-друге - знову ж таки, був вихідний день. У будні, кажуть, все проходить швидше. Вартість прокату 70 грн для дорослих, 50 - для дітей. Вартість скайпаса - 150 грн за 10 катань, ті 15 за одне. Підйомники не зупинялися, службовці стежили за порядком і допомагали злізти - з бордом там зістрибнути і нікого не зачепити досить важко (. Траси були відкриті "півтори" - вгорі і внизу можна було проїхати по шматочку другу + був альтернативний абсолютно "чорний" схил на першій , але деякі ще каталися по нерозчищеній другий, "правою". Їжа за київськими мірками не дорога - 7-10 грн за 100 гр салату, смачна юшка, гаряче вино - 8 грн склянку. Всі смачно - але, ясна річ, не ресторан. Проте до цін та асортименту Інсбрука - дійсно, поки що далеко)). І музика, яка лунає з бістро, не завжди приємна)). Що ще доброго: є дитячий майданчик та невеликий схил, де можна вчити "пінгвіна"). Є інструктори - правда, тільки для лижників, але начебто цілком непогані. Персонал весь у спецодязі, помітити їх легко.
З негативів - культура _катающіхся_, у всьому. Починаючи від криків в прокаті з вимогою дати три пари лиж на один заставу, випивкою і спробами пролізти без черги в бістро, і закінчуючи _недопустімим_поведеніем на горі. Я відкаталися 5 разів, і більше не ризикнула - після обіду народ уже був в лихом напідпитку, а катаються відверто погано ((. Ніхто не намагається допомогти впав або подати втекли лижі, ніхто не зупиняється запитати чи "все ок". Незвично)). Знову ж таки, багато дітей без нагляду і без шоломів.
Як на мене, незважаючи на всі дрібниці, сам курорт для України _отлічного уровня_. Все псує наша власна культура - а вона "наростала" буде ще довго, і треба і самим Брала участь в її створенні: наприклад, _понятно_ пояснювати людям, що вони не праві))) Багато там, до речі, просто елементарно не знають правил поведінки на горі - навіть не вміють користуватися кріпленнями безпеки і підніжкою на підйомнику)))) І на таблички не дивляться, офкос. Бачила, як соструднікі Плая кілька разів зупиняли кріселку тому, що люди не встигали (та що там, навіть не думали!) Відкрити "підніжку" перед виходом. А таблички попереджають, до речі, висять! і по-українськи написано на поручні: все для народу))). Але по відчуттях - в Плай я обов'язково поїду ще, як снігу побільше буде - до речі, скейпас діє до березня)).
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:37 | Сообщение # 71
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Лижі крадуть скрізь, і це проблема, як правильно зазначила Тетяна, не курорту а КРАЇНИ і культури в країні. Що у Волосянці крадуть, що в Мигово, що в Плае. У будній день о 5 вечора на горі було з десяток людей. Тобто взагалі практично нікого. Але я не гарантую що це буде в іншій будній день, ясна річ. Снігу було достатньо для того щоб комфортно кататися поки, десь до обіду, пару місць не обдерли. Але думаю це нормальна історія для будь-якої гори у вихідні. Сніг підсипають кожну ніч. До нинішнього часу обіцяли відкрити ще дві траси, так що їх має бути чотири.
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:37 | Сообщение # 72
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Два дні поспіль вперше був у Плай. У порівнянні з Славським сервіс обслуговування супер. Дорого беруть за підйом. Мені дуже сподобалося. Добре приїжджати туди новачкам, для навчання.
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:40 | Сообщение # 73
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Весь персонал був гранично, я б навіть сказав Позамежне ввічливий, черг ні на підйомники ні в каси не було)

Проблема що дитину можуть вбити - це є. Але тільки, як сказала, Тетяна, через культуру катаються, але ні в якому разі не з-за менеджменті.

Глінтвейн на горі купується в окремому барі без черги. Треба тільки пройти позаду спін людей з підносами, я думав зробити це здогадається навіть дитина = Ь))

..... але дійсно недоробка це те, що у верхньому кафе немає туалету.

 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:45 | Сообщение # 74
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Олексій, мабуть, вся різниця в нас - я на відпочинку люблю ВІДПОЧИВАТИ а не економити, тому я їду на Плай, живу під горою, прокидаюся о 10 а на гору виповзаю до 11, катаюся на 4х НОРМАЛЬНИХ трасах, їм на горе не тільки картоплю з салом, а ще і з м'ясом, п'ю за день 5-6глінтвейнов по 8грн за склянку, а ввечері після катання відпочиваю знову таки під горою в сауні з теплим басейном на вулиці. І В ПЛАЕ я МОЖУ собі це досить безболісно дозволити. Ви ж, у Буковелі, прокидаєтеся в 7, щоб, який кошмар, заплатити не 294грн як у Плае, а на 20% дешевше, їдете до гори 25кілометров, їсте на горі картоплю з салом за 25грн (яка в Плае коштує 8-10грн) , а ввечері спітнілий і мокрий повертаєтеся знову таки за 25кілометров додому, щоб прийняти душ і лягти спати. Кожному своє, Олексій. Для людини, яка хоче ВІДПОЧИВАТИ, як я, Плай як курорт дешевше Буковеля рази в півтора-два.
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:47 | Сообщение # 75
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Ув.господа коментують, давайте все називати своїми іменамі.Плай-НЕ КУРОРТ! Офіційна назва-Гірськолижний комплекс Плай.Все там доглянуто, цивільно, все по розуму сделано.НО!! Це всього-лише ГОРА! І до курорту їм ще рости і расті.Горка хороша але спуск всього один! (є декілька відгалужень). Відпочивали у січні Славському-снігу практично не било.Плай-одно спасеніе.Но за 2 дні набридає одноманітність спуска.Цени на січень 2010-бугель-8 грн., кріселка-15.При великої черги на кріселку включали вторую.Пітаніе норма! Глінтвейнчік прекрасний!))) Раджу їде на Плай лижі брати з собою (ну дуже велика черга в прокат!). Ми возили з собою з Славского.Вот Майже і все ... Бажаю адміністрації удачі-розширюйте к-сть спусків!
 
Форум Плай » Гірськолижний Комплекс "Плай" » Відгуки про ГК "Плай" за 2007-2010 р. » Гірськолижний Комплекс Плай (Відгуки за минулі роки катання.)
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:



погода Плай ][ ГК Плай ][ отдых Плай ][ курорт Плайя ][ лыжи Плай ][ зимой Плай ][ горнолыжный Плай ][ комплекс Плай ][ Веб камера Плай ][ Подъемники Плай ][ Плай во Львове ] человек Плай ] фото и видео Плай ] трассы Плай ] выдержки Плай ] трансфер Плай ] сноуборд Плай [ ресторан Плай [ Как доехать Плай [ отеле Плай [ парковка Плай [ стоимость Плай [ цены Плай

Погода в Украине