ГК "Плай" ГК "Плай" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play"


Зареєструйтесь, щоб залишити повідомлення на форумі. Після реєстрації з правого боку будуть кнопки добавлення повідомлень.
Зарегистрируйтесь, чтобы оставить сообщение на форуме. После регистрации с правой стороны будут кнопки добавления сообщений.
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]


  • Страница 6 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Форум Плай » Гірськолижний Комплекс "Плай" » Відгуки про ГК "Плай" за 2007-2010 р. » Гірськолижний Комплекс Плай (Відгуки за минулі роки катання.)
Гірськолижний Комплекс Плай
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 11:37 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Відгуки за минулі роки катання.

Прикрепления: 5262316.jpg (28.1 Kb)
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:49 | Сообщение # 76
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Чимось схоже на "поляну сімошкову" різниця в тому, що тут дві чотирьох-кріселки "допельмеер" (такі ж як на 16, 15 трасах в буку). пропускна система поки на штрих кодах, але у слід. році думаю, що буде безконтактним. Персонал ще не зажрались, всі привітні, готові йти на поступки, токо що-б тебе заманити приїхати ще раз.

Наприклад ми жили в готелі "Плай", так нам дозволили сьехать після катання, так як броні на сл. за нами ніч не було. Дрібниця але дуже приємна, враховуючи, що ми були з малою дитиною. Дружина в районі обіду повернулася в кімнату, мала поспала, тато відкатав до упору, потім занурилися в машину і поїхали, але повірте обов'язково туди ще повернемося ...

Ще один плюс, це інструктора. Там працює наш знайомий інструктор з Києва: Валерій Палич і його друг Володимир Вікторович.

Про них окрема розмова ...

Валерій Павлович, проффі з гірських лиж, неодноразовий призер всіляких змагань. зростанням 165 не більше, вагою кг. 60-70 максимум. молодий душею і тілом у свої 60-65 з гаком.
Їм по кайфу людей на лижі ставити, вони отримують задоволення не від заробляння на уроках, а від того, що ще на одного, іншого лижника на земній кулі більше стало ...
Працював Палич, не, слово "працював" до нього не застосовано, вчив нас чайнікоф цієї майстерності він і в Буке та на Протасовому в Києві, счас катає саме на Плае.
Він на лижі поставив свого часу Ганнусю, счас ставив мою сестру. І ми ж з ним техніку відкочували.

Малятком нашої займався його друг Володимир Вікторович. Вони з нашої малятком (їй счас 3,5 роки) їздили по схилу з одного кінця в інший "зайчиків в лісі шукали", поки тато з мамою по трасах Ганя.

Підхід до навчання велеколепен в обох.

Якщо ви хочете стати на лижі - раджу туди і до цих хлопців.
Два, три дні по 2-3 години занять на день і ви ужо цим "захворієте" на все життя.

 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:50 | Сообщение # 77
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Плай - это ОБЪЕКТИВНО отличный эконом-вариант Буковеля, для тех людей, которые считают деньги, но хотят максимально комфортно отдохнуть
lanc давай порахуємо : зима 2010 --Плай 1 спуск 15 грн. Буковель (я купляв абонемент на 100 спусків за 668 грн,точну суму непригадую) відповідно спуск-6,68 . я не говорю про їжу, готелі, дорогу, бо тут є багато "варіяцій на тему", я кажу тільки за підйоми, і їх кількість, та складність, за якість не кажу ніц, бо і на Буці, і на Плаю ратрачать елєганско)))) + на Плаю частіше катався по ранішньому "вельветі" в звязку з ближчим територіальним розміщенням Плаю по відношенні до Лємберга))))
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:52 | Сообщение # 78
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Їздив взимку туди оскільки найближчим пристойне місце до Львова де є завжди сніг. Якщо не приберуть абонементи то буду туди щосуботи кататись. Ато 15 грн за підйом дорого виходить я раз 25 до обіду спускався .... хоча згоден можливий варіант що набридне з тих 4-ох варіантів спускатися
 
FreeDOMДата: Суббота, 09.04.2011, 12:52 | Сообщение # 79
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 216
Репутация: 1
Статус: Offline

Народ, я не супер-лижник, але люблю зимовий відпочинок у горах і саме через лиж. Живу в Голландії, а їжджу в Україні на лижі. І саме на Плай. Згодна з Ланцов на 100% Плай - це оптимальний варіант відпочинку в Україну. Їздимо всією сім'єю і друзі з нами їздять із задоволенням. Так, від Альпійських курортів Плай відрізняється, але, вибачте, Плай - нове місце, та ще й в Україну, але у цього місця великий потенціал. І дешевше для нас відпочивати на Плае (навіть з перельотом), ніж в Альпах. Чоловік мій (голландець) із задоволенням їздить в Україні на лижі. Просто все залежить від запитів. Ті, хто хочуть супер-налагоджений сервіс на Плае - приїжджайте через пару років. А всім іншим чудового відпочинку та море позитиву! Зустрінемось на Плае;-)
 
СкайерДата: Среда, 14.12.2011, 17:45 | Сообщение # 80
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline

Катаюся в Плаї не менше 1 разу за сезон , так можу погодитись, плай чудовий, розкішний і все таке . Проте ціни не цілком людські, 250 гривень за абонент не дуже гріє серце студента wacko Траса шикарна, проте ,як на мене , надто коротка ... Обслуговування на вищому рівні.

Пі.Сі:Міг би в альтернативу порадити ГК Красия , дешевше і траса НАбагато довша...
 
Форум Плай » Гірськолижний Комплекс "Плай" » Відгуки про ГК "Плай" за 2007-2010 р. » Гірськолижний Комплекс Плай (Відгуки за минулі роки катання.)
  • Страница 6 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Поиск:



погода Плай ][ ГК Плай ][ отдых Плай ][ курорт Плайя ][ лыжи Плай ][ зимой Плай ][ горнолыжный Плай ][ комплекс Плай ][ Веб камера Плай ][ Подъемники Плай ][ Плай во Львове ] человек Плай ] фото и видео Плай ] трассы Плай ] выдержки Плай ] трансфер Плай ] сноуборд Плай [ ресторан Плай [ Как доехать Плай [ отеле Плай [ парковка Плай [ стоимость Плай [ цены Плай

Погода в Украине