ГК "Плай" ГК "Плай" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play"

ГК "Плай"
Львівська обл.
Сколівський район
с. Плав'є;
тел.: +38 (03251) 3-52-71
Vkarpatah@ukr.net
Служба довідки
Тел: +38 (03251) 35-162
Бухгалтерія
Тел/факс:
+38 (03251) 35-161,
+38 (03251) 35-270
СПА-Центр «Шафран»
Тел/факс:
 +38 (03251) 35-163
Готель «Плай»
Тел/факс:
+38 (03251) 35-164
Готель
 «Плай» біля шосе
Тел/факс:
+38 (03251) 35-271
Координати:
48 ° 54'6''N, 23 ° 17'43''E

Погода в Украине

Наш опрос

Як Вам Плай
Всего ответов: 331

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0Saphir. Гірськолижна колекція для коханих і чарівних.


Плай гірськолижний

   

Saphir. Гірськолижна колекція для коханих і чарівних.

Rossignol Saphir
Rossignol Saphir
У продавати на "Салоні" системному каталозі "Екіп - 2003" М. Гусєва опубліковано словник гірськолижних термінів. Точніше, навіть не зовсім словник, а список авторських визначень, найбільш часто зустрічаються в гірськолижному екіп понять. І ось в цьому списку визначень є і жіночі моделі черевик, і жіночі моделі лиж. Хороший список. Правда, дечого в цьому списку не вистачає, на мій погляд. Але про це пізніше.

Rossignol Saphir
Rossignol Saphir
Ще кілька років тому таких понять, як жіночі моделі лиж і черевиків, не існувало. Потім почалися якісь несміливі спроби окремих виробників випустити модель "спеціально розроблену з урахуванням вимог, які пред'являють сучасні жінки які ...", як писали в каталогах. До теперішнього моменту багато виробників випускають моделі лиж, розроблені спеціально для жінок. Авторський словник пана Гусєва стверджує, що такі моделі розробляються з урахуванням "жіночої посадки" (перенесення майданчика кріплення вперед), полегшені, більш м'які (поблажливі до технічних помилок), ну і звичайно, з "жіночої" розфарбуванням. Щодо усунення місця установки кріплень вперед і легкості лиж - це так. А от щодо жіночої розмальовки ... Ретельно перегорнув я цей самий каталог, і навіть злегка засмутився: практично жодна з моделей (за винятком моделей Rossignol Saphir), адресованих виробниками прекрасній статі, з моєї точки зору вельми мало відрізняється від unisex моделей. Оскільки я є щасливим батьком і чоловіком, я запропонував своїм жінкам своєрідний тест: вибрати лижі, черевики, кріплення, які найбільш відповідають їх уявленням про "жіночих" з точки зору дизайну. Вибір обох ліг на моделі ... тієї ж лінії Saphir. Ще раз підкреслю: я кажу тільки про дизайн, а не про конструкції.

Rossignol Saphir
Rossignol Saphir
Багато хто з виробників черевик також розробляють цілі "жіночі" лінії. Більш комфортні матеріали, щоб жіноча ніжка відчувала себе затишно, зменшена висота заднього спойлера, знижена висота щиколотки, збільшений об'єм ... Користуючись визначенням словника М. Гусєва - з урахуванням морфології жіночої ноги. Тільки чомусь немає в словнику ні слова про дизайн. А адже естетика саме жіночих черевиків (та й всього іншого спорядження "Тільки для жінок") - це вкрай важливий момент: мова йде про прекрасну оправі для дорогоцінного каменю, яким є кожна справжня жінка. Треба віддати належне виробникам: практично всі вони випускають моделі з індексами L або W, і ці моделі зовні відрізняються кольоровою гамою від "чоловічих" аналогів. Багато хто з таких черевиків досить симпатичні, тобто не дуже сильно спотворює власницю. Гірськолижний черевик - річ дуже функціональна, часто на шкоду своїй елегантності, тут уже нічого не поробиш. Адже жінка залишається жінкою, і їй хочеться відчувати увагу і турботу з боку чоловічої половини людства. Увага виробників, за винятком компанії Rossignol, на мій погляд, недостатньо всеосяжно. Я вже згадав про те, що мої жінки очима вибрали лінію лиж Saphir цього виробника. Додатково до вищевикладеного, Rossignol - єдиний виробник в світі, який випускає не жіночі модифікації черевик, а цілу лінію "Тільки для жінок" - і лижі і, звичайно - черевики, теж що називається Saphir. Якщо до цього додати настільки ж унікальну, з елегантним дизайном, виконану в єдиній з черевиками кольоровій гамі, лінію стильних кріплень Saphir, то стане зрозуміло, до чого я веду мову. Маса виробників випускає спеціальні моделі лиж, жіночі моделі черевик, але тільки один виробник випускає не окремі модифікації "чоловічих" моделей, а цілу колекцію, призначену для жінок. Зауважте: я веду мову лише про турботу і про естетичні моменти, залишаючи в стороні технології і характеристики. З цієї точки зору тут теж все гаразд: досвід виробника є своєрідною гарантією. Але мені не хочеться тут розводитись про радіусах вирізу, ширині в талії, ростовках, кепах, системах віброгасіння і дюалтеках, так само як і іншої "начинці" лиж, черевиків та кріплень. Головне - щоб подобалося власниці. Щоб вона турботу про себе почувала. Щоб погляди на себе, коханої і чарівною, ловила, коли на схилі у всьому цьому з'являлася. Адже коли ми - чоловіки - дивимося на жінку, нам в першу чергу хочеться думати зовсім не про її спортивні розряди, вищих утвореннях або довжині товстого кишечника та іншої "начинці". Хіба не так?

Поиск

Календарь

«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архив записей

Рекомендуємо

Продається!
Земельна ділянка
47 соток
погода Плай ][ ГК Плай ][ отдых Плай ][ курорт Плайя ][ лыжи Плай ][ зимой Плай ][ горнолыжный Плай ][ комплекс Плай ][ Веб камера Плай ][ Подъемники Плай ][ Плай во Львове ] человек Плай ] фото и видео Плай ] трассы Плай ] выдержки Плай ] трансфер Плай ] сноуборд Плай [ ресторан Плай [ Как доехать Плай [ отеле Плай [ парковка Плай [ стоимость Плай [ цены Плай

Погода в Украине