ГК "Плай" ГК "Плай" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play" ski "Play"

ГК "Плай"
Львівська обл.
Сколівський район
с. Плав'є;
тел.: +38 (03251) 3-52-71
Vkarpatah@ukr.net
Служба довідки
Тел: +38 (03251) 35-162
Бухгалтерія
Тел/факс:
+38 (03251) 35-161,
+38 (03251) 35-270
СПА-Центр «Шафран»
Тел/факс:
 +38 (03251) 35-163
Готель «Плай»
Тел/факс:
+38 (03251) 35-164
Готель
 «Плай» біля шосе
Тел/факс:
+38 (03251) 35-271
Координати:
48 ° 54'6''N, 23 ° 17'43''E

Погода в Украине

Наш опрос

Як Вам Плай
Всего ответов: 331

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0Rossignol Golden Spirit - більше, ніж просто перемога!


Плай гірськолижний

   

Rossignol Golden Spirit - більше, ніж просто перемога!

Лижі Golden Spirit. Від носка - до п'яти.

Порівнюючи спортивне спорядження минулого сезону, «слаломні» лижі 9S і 9S Power Pulsion наступаючого сезону, одразу видно різницю не тільки в дизайні, який став, завдяки поєднанню золотого і матового чорних кольорів шляхетніше, але і в геометрії і технологіях, які ми і розглянемо - від носка до п'яти.
Носок лиж
Носок лиж
Носок лиж

Носок став ширший в порівнянні з минулим сезоном. Навіщо? Що дають зайві міліметри, «зашиті» в конструкцію? Більш широкий носок дозволяє: по-перше, забезпечити більш швидке «врізання» лижі в сніг після перекантовкі. Це логічно - на швидкісних сучасних слаломних трасах кожна мілісекунди, витрачена на перехід з одного повороту в іншій може вирішити всі справу, всього життя.

По-друге, більш широкий носок оптимізує бічний виріз лижі, продовжує його ближче до носка лижі, таким чином, в повороті бере участь велика контактна довжина канта, відповідно, лижа їде більш стабільно - не «нишпорячи» в повороті то завантаженим, а то не завантаженим носком.
Система віброгасіння VAS (Vibration Absorbing System).
Система віброгасіння VAS
Система віброгасіння VAS

Класична система віброгасіння від Rossignol - в зоні управління лиж, там де починається активне ведення лиж в повороті, між носком і починається платформою. Склад - віско-елластік, матеріал близький за своїми властивостями до гуми, але набагато більш стійкий до механічних впливів і коливань температури. Система VAS вбудована між верхньою кришкою CAP і стінками Dualtec. Схема нагадує систему амортизаторів на автомобілі.
Вбудована платформа Powerpulsion.

У минулому сезоні така платформа була вбудована в «гігантську» модель 9х та експертну Viper X. Суть цієї платформи в тому, що вона вбудована в тіло лижі і працює з нею як єдине ціле. Завдяки спеціальній формі, платформа спирається безпосередньо на канти лиж і тисне через них на жорсткий схил, забезпечуючи дуже точну передачу зусиль від лижника.
Вбудована платформа Powerpulsion
Вбудована платформа Powerpulsion

Якщо раніше платформа встановлювалася для кращого врізання лижі в спортивний жорсткий схил, то тепер у неї додалася функція регулювання передньо-заднього балансу лижника. Платформа Powerpulsion грає важливу роль у підвищенні стабільності лиж нової геометрії - набагато більш коротких, ніж їхні побратими по трасах двох - трирічної давності. Справа в тому, що маневреність сучасних коротких лиж має досить сильну зворотну негативну сторону - погану стійкість в передньо - задньому напрямку, простіше кажучи, спортсмени частенько вилітали вперед ногами після проходження. У 9S Powerpulsion ця проблема вирішується за допомогою трьох наступних технологічних рішень:
Абсорбер
Абсорбер
Абсорбер

Спеціальна вставка між металевою платформою і самої лижею зроблена з віско-елластіка. Ця вставка, як м'яка подушка, пом'якшує вібрації і зменшує ймовірність різкої втрати передньо - заднього рівноваги. «Абсорбер» використовується не тільки в спортивних лижах, а й в інших моделях Rossignol. Жорсткість «абсорбера» в 9S Powerpulsion вважається за 100%, жорсткість інших лиж - у відсотковому співвідношенні від 9S.
Dualtec 2
Dualtec 2
Dualtec 2

Наступне покоління фірмового rossignol-івського страви - Dualtec (поєднання вертикальних бічних стінок і кришки CAP) - Dualtec 2. Відмінність в тому, що тепер стінки зроблені з двох матеріалів, які чітко розрізняються за кольором і призначенням:
стінка «білого» кольору (класична стінка) - залежить від носка лижі до того місця, де монтується задня головка кріплення - до п'яти черевика.
стінка «темного» кольори - йде від п'яти черевика до хвоста лижі. Пластик цієї стінки набагато жорсткіший в порівнянні з «класичною» версією.

Суть системи - в поєднанні більш м'якого і товстого шару пластика, який працює як амортизатор і жорсткого, але тонкого шару пластика, який працює як пружина.
Активатор
Активатор
Активатор

Активатор - це вставки віско-еластика в хвостову частину лижі, які допомагають позбутися лижникам від польотів «вперед ногами». Під час повороту «Активатор» працює як віброгасники - гасить удари і вібрації в хвостовій частині лижі, залишаючи їх постійно на снігу, яким би не був рельєф навколо вешек.
Скошені бокові стінки
Скошені бокові стінки
Скошені бокові стінки

Всю систему завершує ще одна особливість - скошені бокові стінки в хвостовій частині лиж, які краще прямих, суворо вертикальних, врізаються в жорстку, крижану спортивну трасу.

Таким чином, коротко можна привести список того, що дало зміна конструкції в порівнянні з минулим роком:
Збільшення «хваткость» і підвищення швидкості врізання лиж у поворот, завдяки більш широкому носку
Завдяки системі віброгасіння VAS, «абсорбера» і «активатору» суттєво покращився виброгашение і плавність ведення повороту, яким би не був схил, що дуже важливо для російського лижника, який виступає іноді по вибоїнах замість нормальних, спортивних трас.

Тут можна подивитися flash - ролик про Golden spirit - http://www.rossignol.com/images/mini_sites/golden/index.html

Тут можна скачати красиві wallpaper-и Golden Spirit - http://www.rossignol.com/images/mini_sites/golden/fin.html

Тут можна подивитися всі flash - ролики Rossignol - http://www.rossignol.com/images/mini_sites

На закінчення - кілька графічних образів, які показують Golden Spirit не тільки як бездушне спорядження, а й як відносини між людьми.

Поиск

Календарь

«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архив записей

Рекомендуємо

Продається!
Земельна ділянка
47 соток
погода Плай ][ ГК Плай ][ отдых Плай ][ курорт Плайя ][ лыжи Плай ][ зимой Плай ][ горнолыжный Плай ][ комплекс Плай ][ Веб камера Плай ][ Подъемники Плай ][ Плай во Львове ] человек Плай ] фото и видео Плай ] трассы Плай ] выдержки Плай ] трансфер Плай ] сноуборд Плай [ ресторан Плай [ Как доехать Плай [ отеле Плай [ парковка Плай [ стоимость Плай [ цены Плай

Погода в Украине